Тренінгове заняття «Синя стрічка»

25 листопада 2021 року класний керівник 4 класу Сопіженко Л.Ю. проведела тренінгове заняття «Синя стрічка», в ході якого діти вчилися формувати позитивний імідж здорової людини, діагностувати форми насильства та виявляти дітей, які перебувають у несприятливих умовах, в екстремальній ситуації, ознайомилися з різними видами насильства.

08:44 25.11.2021

Квест «Людська гідність»

19 листопада 2021року педагог-організатор І.В.Дерій  провела квест  пам’яті подій Революції Гідності та Свободи «Людська гідність» для учнів 9 та 11 класів. «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього»,– наголосила  Інна Василівна у своєму виступі. Вікторія Коберник та Дарина Івасюк розповіли присутнім про події цих років та побажали всім  не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Діти переглянули відеоролики та фотографії того часу. Команди «Молода січ» та «Єдина Україна» гідно змагалися та брали активну участь у різних конкурсах і виконували завдання. Перемогу здобула команда «Молода січ».

15:04 19.11.2021

Інформаційна година «Будь толерантним»

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у школярів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов учнів 7 класу Хомяком В.М. була проведена інформаційна година «Будь толерантним».

09:45 17.11.2021

Інформаційна година «Будь толерантним»

09:45 17.11.2021

Година міркувань

16 листопада - Міжнародний День толерантності.  Учні 3 класі мали можливість поділитися своїми міркуваннями щодо толерантного ставлення один до одного в школі, вдома, на вулиці. А також переглянули відеоролик, присвячений даному дню. Школярі переконалися, що  бути толерантними та терплячими вкрай необхідно.

09:03 17.11.2021

Класна година "Планета толерантності"

16 листопада в 6 класі відбулась класна година "Планета толерантності" до дня толерантності.Учні пригадали пригадали правила толерантної поведінки, поведінки в навчальному закладі, правила поведінки з однокласниками

09:03 17.11.2021

День толерантності

У рамках відзначення Дня толерантності в  Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.№5-ЗДО" педагогом-організатром Дерій І.В. було проведено ряд різноманітних заходів з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов.

15:24 16.11.2021