Міжнародний день футболу

В Міжнародний день футболу вчитель фізичної культури Володимир Миколайович Хомяк організував та провів змагання між  хлопцями та дівчатками 7 та 8 класів.

09:46 12.12.2021

Книжкова виставка: «Протидія жорстокому поводженню з дітьми»

Бібліотекарем закладу Федюк Н.В. оформлено тематичні куточки та книжкові виставки: «Протидія жорстокому поводженню з дітьми», «Діти проти СНІДУ», «Захист прав дітей у нашій державі», «Конвенція ООН про права дитини»

09:16 12.12.2021

Флешмоб «Зроби фото з хусткою»

Учні та вчителі Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" долучились до флешмобу «Зроби фото з хусткою», приурочений до Всесвітнього дня української хустки, що відзначається 7 грудня.

16:01 08.12.2021

Тренінг " Ми проти насильства"

03.12.2021 року Тибулевич А.С., класний керівник 5касу організувала та провела тренінг " Ми проти насильства". Метою заняття було закріпити і поглибити знання дітей про їх права, про насильство та його види; виховувати почуття емпатії та переживання до людини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки, виховувати толерантність у ставленні до людей.

09:14 04.12.2021

Міжнародний день волонтера

Напередодні Міжнародного дня волонтера, 3 грудня відбулася зустріч учнів та вчителів Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІст.№5-ЗДО" з поетесою-волонтеркою Людмилою Гриценко.

16:57 03.12.2021

Година здоров’я «Майбутнє без СНІДу»

01 грудня 2021 року читель основ здоров’я Дерій І.В. до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/ СНІДом провела годину здоров’я «Майбутнє без СНІДу» для учнів 9 класу.

09:19 01.12.2021

Зустріч з працівниками поліції

01.12.2021 р. відбулася зустріч учнів закладу із старшим інспектором сектору ювенальної превенції Білоцерківського РУП ГУНП  Київській області старшим лейтенантом поліції Наталією Чумак, яка  провела профілактичний захід «Ні насиллю!». Поліцейська розповіла про алгоритм дій, в разі якщо хтось став жертвою чи свідком того чи іншого насильства. Гостя нагадала дітям  про те, де шукати допомоги та до кого звернутися за порадою в скрутних ситуаціях, що виникли через насильство.

09:11 01.12.2021

День пам’яті та скорботи жертв Голодомору

До Дня пам’яті та скорботи жертв Голодомору педагог-організатор Інна Василівна Дерій підготувала для вихованців Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» тематичні заходи:  з восьмикласниками створили «Незабудка 1932-1933 р.р.», з дев’ятикласниками підготували «Колоски пам’яті», а школярі 6  класу склали карту України «Вогонь скорботи в серці на віки».

12:23 26.11.2021