Конкурс декламаторів "Сила слова"

8 листопада 2021 року в навчальному комплексі розпочався тиждень української мови та літератури.   У рамках тижня вчителями української словесності Твардовською Ю.Б. та Федюк Н.В. було проведено конкурс декламаторів "Сила слова".     Читці обирали твір, що припав  до душі, і ретельно готувалися до конкурсу.   Педагоги щиро подякували своїм вихованцям за майстерне декламування поетичних творів.

17:29 08.11.2021

Суботник

22 жовтня працівники Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІст.√5-ЗДО" організували суботник та прибрали територію прилеглу до навчального закладу

09:13 23.10.2021

День українського козацтва

13 жовтня  учні 3 класу прийняли участь у виховному заході "Козацькому роду нема переводу". Класний керівник Глобенко Майя Анатоліївна провела з учнями вікторину та розповіла  цікаві факти з історії виникнення козацтва. Дітям сподобалося запропоноване відео про українських козаків. Хлопці активно приймали участь у конкурсах "Бій на одній нозі", "Чия рука найбільша".

10:19 18.10.2021

Зустріч з працівниками поліції

08.10.2021року відбулася зустріч учнів 2, 4, 6-9 класів із старшим інспектором сектору ювенальної превенції Білоцерківського РУП ГУНП у Київській обл. Чумак Н.Д.  Наталія Дмитрівна провела з дітьми бесіду на тему "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх" . Учні мали можливість отримати відповіді від працівника поліції на усі свої запитання.

19:53 08.10.2021

Тренінгове заняття

05 жовтня педагог-організатор Дерій І.В. провела тренінгове заняття з позитивного ставлення до життя, спрямоване на попередження булінгу та насильства серед учнів 6 класу

19:49 08.10.2021

День позитиву

Практичний психолог разом з учнями  школи, створили плакат "позитивних емоцій". Позитив – це те, чого часто не вистачає у нашому житті. А разом з тим, це те, що ми всі можемо подарувати один одному: щира усмішка, добре слово, розуміння, підтримка, щирість, доброта. І ми всі здатні на це.

19:39 04.10.2021