Акція "Зерна турботи й добра"

Здобувачі освіти Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІст.√ 5- ДНЗ" беруть постійну участь у акції  "Зерна турботи й добра".

19:51 17.02.2021

День спонтанного прояву доброти

17 лютого 2021 року, в День спонтанного прояву доброти представники учнівського самоврядування Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.√5 -ДНЗ" розважали на перервах здобувачів освіти.

19:46 17.02.2021

Урок патріотизму "Крізь пекло Афганської війни"

15 лютого у Сквирському НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.√5-ДНЗ" відзначили скорботний День пам'яті воїнів-афганців. Педагог-організатор Дерій І.В. разом з  учнями організували та провели урок патріотизму "Крізь пекло Афганської війни", а бібліотекар Федюк Н.В. створила виставку «Опалені Афганською війною».

14:06 15.02.2021

День Святого Валентина

Здобувачі освіти Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.√5 -ДНЗ" взяли участь у фоточеленджі до дня Святого Валентина

13:59 14.02.2021

Зустріч з майбутніми першокласниками

02 лютого у Сквирському НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. N 5 - ДНЗ" відбулася зустріч майбутніх першокласників  і їх батьків з вчителькою Дубовенко Юлією Михайлівною.  Настрій - чудовий! Бажання вчитися є! Побажаймо їм успіхів! Поповнюйте ряди майбутніх першокласників нашого навчального закладу!

13:48 03.02.2021

День пам'яті героїв Крут

29 січня учні 5 класу разом з класним керівником Господаренком С.С. відвідали захід в районному будинку культури  "День пам'яті героїв Крут", який підготували та провели Костильова Ж.А та Крюкова Л.А. Школярі дізнались багато інформації та переглянули повчальні відео.

13:59 30.01.2021

«Таємнича ніч Святого Миколая»

18 грудня 2020 року Святий Миколай, Антипко і Янголятко завітали до вихованців Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. √5 -ДНЗ" та привітали зі святом.

12:24 19.12.2020