Захід "100 днів у школі"

" В музиці, в літературі, в математиці, в культурі-  Хто у чому. А таки, Ми засвітимо зірки!" Під таким девізом і з веселим настроєм пройшов виховний захід "100 днів у школі" в 1 класі.

08:51 11.12.2020

Онлайн-вікторина "Магістри права"

10 грудня учні 9, 10 класів долучилися  до районної онлайн-вікторини "Магістри права". Активними учасниками стали Попова Анна, Барильченко Вікторія, Борисенко Володимир, Ільченко Софія, Алексеєнко Анастасія.

15:51 10.12.2020

Всесвітній день футболу

10 грудня 2020 року для учнів та педагогів Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» вчитель фізичної культури Володимир Миколайович Хомяк організував і провів цікаві заходи до Всесвітнього дня футболу.

15:24 10.12.2020

Тренінг " Ми проти насильства"

09.12.2020 року практичний психолог навчального закладу А.М. Новохацька організувала та провела в 10 класі  тренінг " Ми проти насильства". Метою заняття є : закріпити і поглибити знання дітей про права дітей, про насильство та його види; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки, виховувати толерантність у ставленні до людей.

06:12 10.12.2020

Тренінг для учнів 6 класу

09.12 2020 р. практичний психолог Новохацька А.М. провела з учнями 6 класу тренінг на тему "Булінгу". Ознайомила учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, виховували почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильство.

06:08 10.12.2020

Заходи до тижня фізики та математики

В рамках тижня фізики та математики у Сквирському НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ" було проведено змагання на швидкість розгадування кросворду серед учнів 7-10 класів. Тривалість змагання 45 хвилин. Загальна кількість слів у кросворді  - 67. Результати змагання подано у таблицях. Вітаємо переможців по класах та головного переможця серед учнів 7-10 класів Владислава Плевака!

05:51 10.12.2020

"Весела" математика

У рамках тижня математики з учнями 2-го та 3-го класів було проведено "веселі" уроки з елементами гри.    Щоб математика засвоювалася легко і з інтересом, вчителі початкових класів Глобенко М.А. та Сопіженко Л.Ю. підготували різноманітні цікаві завдання, ігри та змагання.    Гарний настрій, позитивні емоції та прагнення до перемоги панували протягом всього уроку.    Сподіваємося, що такі заняття сприятимуть розвитку пізнавального інтересу у школярів.

08:36 09.12.2020

Всесвітній День української хустки

7 грудня відзначається Всесвітній День української хустки. Цьогоріч в Україні стартував флешмоб «Зроби фото з хусткою». Працівники, батьки та учні Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст 5 -ДНЗ" прийняли участь у цьому яскравому, колоритному дійстві та одягнули українську хустку.

14:21 07.12.2020

Акція «Чек-лист добрих справ у грудні»

03.12.2020 у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ»  для учнів 6-10 класів розпочато акцію «Чек-лист добрих справ у грудні» до Міжнародного дня волонтера.

14:40 03.12.2020