Урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової  середньої освіти

Сьогодні,16 червня  2023 року, у Сквирському "НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" відбулося  урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової  середньої освіти випускникам 9-го класу. Вітаємо із закінченням школи! Бажаємо, щоб всі ваші інтереси і бажання розвивалися, здійснювалися, щоб перші кроки в самостійному дорослому житті були успішними.

19:11 16.06.2023

Індивідуальні заняття

У Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІст.№5-ЗДО" педагоги  проводять індивідуальні заняття для учнів

19:32 08.06.2023

Останній дзвінок

Ось і прийшов до Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" Останній дзвінок ! Радісно і весело шумить шкільна дітвора. Директорка Людмила Миколаївна Антонян побажала всім учням приголомшливих літніх канікул. Випускникам відмінного старту на життєвому шляху, вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів, а батькам - терпіння, здоров'я та наснаги!ВЕДМЕДИК - щастя і прекрасного відпочинку!

16:30 31.05.2023

Флешмоб "День без портфеля"

Сьогодні у Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" відбувся флешмоб "День без портфеля".Учні та працівники навчального закладу активно долучилися до заходу.

16:03 26.05.2023

День Героїв України

23 травня у Сквирському НВК відбувся захід, приурочений Дню Героїв України,.

21:42 23.05.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня проходив Тиждень безпеки дорожнього руху в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Протягом тижня учні 3 класу мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху. Була проведена година спілкування " Безпечний рух пішоходів", діти отримали буклети- пам'ятки  " Безпечний рух - твій вірний друг".Переглянули мультиплікаційні фільми "Мова дорожніх знаків", "Безпека пішохода".

17:45 19.05.2023

Бесіда "Твій друг - безпечний рух

Сьогодні у 1 класі проведено бесіду "Твій друг - безпечний рух" (ознайомилися з правилами дорожнього руху). А також пограли в гру "Моя сім'я за безпеку дорожнього руху".

17:45 19.05.2023

Зустріч з поліцейськими

18 травня у Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.N5-ЗДО" відбулася зустріч учнів 1-5класів із працівниками сектору ювенальної превенції Білоцерківського РУП ГУНП Київської області, яку організувала заступник з навчально-виховної роботи Гайдучок О.О. Працівники поліції нагадали дітям про правила дорожнього руху, правила поведінки по дорозі до школи та додому, про поведінку у громадському транспорті. Гості провели для дітей вікторину. Переможці, сівши за кермо  автомобіля гостей, мали змогу відчути себе поліцейськими. Дякуємо Кононській І.М., Колосову В.О., Толяровському Д.І.  за  співпрацю  у вихованні дітей.

18:51 18.05.2023

Сьогодні, 17 травня 2023 року, у с. Пустоварівка,  відбувся День відкритих дверей Національного університету біоресурсів і природокористування України.На захід завітали учні Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.№5-ЗДО"  З школярами відбулося спілкування, їм презентували профорієнтаційні матеріали з багатьох спеціальностей, зокрема в галузях енергетики, автоматики та енергозбереження, аграрного менеджменту, економіки, захисту рослин, біотехнологій та екології, ветеринарної медицини, тваринництва й водних біоресурсів, землевпорядкування, інформаційних, харчових технологій, конструювання, дизайну, освіти, туризму, юриспруденції тощо.

19:37 17.05.2023