Атестація педагогічних працівників

Сьогодні, 22 березня у Сквирському НВК "ЗЗСО І-ІІІ СТ √5-ЗДО" відбулось засідання атестаційної комісії. Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів навчального закладу. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через семінари, бінарні заняття, методоб’єднання, виховні заходи, тощо. Навчально-методичний підрозділ систематично організовує роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації.

18:06 22.03.2023

Щорічний міжнародний флешмоб "Lots of Socks"!

Щорічний міжнародний флешмоб "Lots of Socks"! 21 березня -всесвітній День людей із синдромом Дауна. Цього дня, увесь світ привертає до себе увагу, вдягаючи кольорові шкарпетки, аби хоч трішки зрозуміти, як реагують навколишні на особливих діток та дорослих. Учасники патріотичної гри "Джура", рій "Мудрі горностаї" долучились до міжнародного флешмобу

18:10 21.03.2023

Інтелектуальна гра "Доброволець- гордість України"

Сьогодні,14 березня для учнів 7 класу Сквирського НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" педагог-організатор Дерій Інна Василівна провела інтелектуальну гру "Доброволець- гордість України".  14 березня в Україні  відзначають День українського добровольця.   Він був заснований у 2017 році Верховною Радою України та присвячений подвигу українських добровольців, які захищають суверенітет та незалежність України з 2014 року.  Саме тоді, навесні чотирнадцятого, 500 добровольців самооборони Майдану сформували перший добровольчий батальйон, який протистояв "русской весне" - військовій агресії російських окупантів на Сході країни. А згодом добровольчі батальйони посилили національні воєнізовані структури, ставши їхньою частиною. У 2022 році, на восьмому році війни, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, десятки тисяч українських добровольців висловили бажання захищати свою Батьківщину, свої міста та сім'ї.  Саме вони стали основою батальйонів територіальної оборони ЗСУ, які сьогодні продовжують  протистояти ворогові на лінії фронту.

19:00 14.03.2023

Онлайн-гутірка «Доброволець – хто він?"

14 березня з учнями 6 класу Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" Дерій І. В.провела онлайн-гутірку «Доброволець – хто він?" Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак.

19:00 14.03.2023

Скільки планет у Сонячній системі?

Скільки планет у Сонячній системі?      Якщо вважати Всесвіт за місто, а галактику - за його район, то планетна система - це буде окрема вулиця в цьому районі.       Створюючи власний макет Сонячної системи, учні 4 класу дізналися, що планетна система, де ми живемо, - це одна з багатьох у галактиці Чумацький Шлях. Подібно до інших таких систем, вона складається із зорі ( у нас це Сонце) і планет, що навколо неї обертаються. До Сонячної системи також належать супутники планет, астероїди, космічний пил та комети, котрі теж обертаються навколо Сонця. Найоригінальнішими є роботи таких учнів: Бачкала Артьома, Демченка Артема, Дмитрук Вероніки, Савчука Павла, Сороки Максима.

11:51 14.03.2023

До 209 - ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Учні 5 класу, козачата рою "Хвацькі бджоли", виконали відеочитання " З іменем Кобзаря", а Маліневський Назар підготував малюнок: Нехай вишневим цвітом Україна огорнеться. Нехай ПЕРЕМОЖНОЮ Шевченкова весна Цьогоріч зветься.

19:45 10.03.2023

Акція "Прийди зі своїм "Кобзарем"

6 березня 2023 року в рамках тижня, присвяченого Шевченківським дням, відбулась акція "Прийди зі своїм "Кобзарем"". На літературній п'ятихвилинці вшанували Кобзареве слово.

13:18 06.03.2023

День рідної мови

21 лютого 2023 року до Дня рідної мови вчителькою української мови та літератури Юлією Твардовською була проведена інтелектуальна гра "Знавці рідної мови". Шестикласники впорались із цікавими завданнями і збагатили свою лексику новими словами.    З одинадцятикласниками Юлія Броніславівна провела  урок "Мова - духовне багатство народу". Учні 11 класу працювали із складними випадками наголошення слів, усували мовні недоліки у вимові й наголосі.

15:40 21.02.2023

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого минає 34 роки з дня виведення радянських військ з Афганістану. Війна, розв’язана керівництвом Радянського Союзу заради задоволення своїх імперських амбіцій, тривала понад 9 років. Більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців взяли участь у цій війні участь, понад три тисячі українських солдат і офіцерів загинули.

18:28 15.02.2023

День святого Валентина

Сьогодні у  Сквирському НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" відбувся флешмоб "Де є любов,там є життя!" Учні з радістю вітали один одного та вчителів зі святом, дарували валентинки, які виготовили власноруч .

18:28 14.02.2023