Увага важлива інформація

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 в усіх закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти Сквирського району запроваджено карантин з 12.03.2020 до 03.04.2020 року.

03:29 12.03.2020

Літературні читання

11 березня до відзначення 206-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка у школі було проведено бібліотекарем  Федюк Н.В. літературні читання серед учнів 6 класу.

19:09 11.03.2020

Урок-захист учнівських проєктів

11 березня в рамках тижня вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка у 9 класі було проведено вчителем української мови та літератури Федюк Н.В. відкритий урок- захист учнівських проєктів на тему Світова велич Т.Г. Шевченка». Метою заходу було підкреслити загальнолюдські моральні й духовні цінності, так звані «вічні» теми й мотиви – Бог, правда, добро, воля, справедливість, любов, доля, материнство.

19:05 11.03.2020

Творча майстерня

11 березня 2020 року в рамках тижня української мови та літератури, присвяченого Шевченківським дням, у п'ятому класі діяла творча майстерня. Учні разом із вчителем рідної мови Твардовською Юлією Броніславівною створювали ілюстрації до творів славетного Кобзаря.

19:00 11.03.2020

"Шевченкова весна"

10 березня 2020 року у рамках тижня української літератури, присвяченого Шевченківським дням, у навчально-виховному об'єднанні були проведені поетичні читання "Шевченкова весна". Разом із учнями виступила вчитель рідної мови та літератури Юлія Броніславівна Твардовська.

15:55 10.03.2020

Літературна онлайн вітальня "Живи у віках, Шевченкова доля!" (до 206-ї річниці відзначення дня народження Т.Г.Шевченка

Учні Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ" взяли участь у літературній онлайн вітальні "Живи у віках, Шевченкова доля!" (до 206-ї річниці відзначення дня народження Т.Г.Шевченка.

14:30 09.03.2020

"Любі! Рідні! Найкращі!"

У переддень свята, 5 березня, в нашій школі відбувся захід до Дня 8 Березня  "Любі! Рідні! Найкращі!". Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.       Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.      Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, музичними творами, піснями, віршами, відеозверненням  вони вітали мам, бабусів, сестричок, працівниць школи.  З вітальним словом та теплими побажаннями звернулась до всіх присутніх директор школи Людмила Миколаївна Антонян.

06:00 06.03.2020

Увага! Коронавірус вже в Україні!

3 березня 2020 року в Україні зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус у мешканця Чернівецької області, який разом з дружиною повернувся з подорожі по Європі.

13:52 04.03.2020

Районний конкурс декламаторів, присвячений 125-річниці від дня народження М.Т.Рильського.

28  лютого 2020 року у РЦДЮТ відбувся конкурс декламаторів до Дня народження М.Т.Рильського. Серед талановитих і обдарованих школярів району журі виділило ученицю нашого закладу Глухоман Ангеліну, яка надзвичайно майстерно прочитала вірш "Як не любити". Підготувала ученицю 7 класу до конкурсу вчитель української мови та літератури Твардовська Ю.Б.

10:24 29.02.2020

Що варто знати про ботулізм

Ботулізм – це дуже небезпечне і в багатьох випадках смертельне токсико-інфекційне захворювання, яке виникає при вживанні продуктів, заражених мікробом групи клостридій. Збудником є бактерія – Clostridium botulinum. Спори клостридій у великій кількості присутні в грунті, де можуть існувати довгі роки, у кишечнику багатьох тварин, звідки з фекаліями потрапляють у грунт, а також в мулу озер і морів від риб, молюсків. Харчові продукти, забруднені цим мікробом і недостатньо оброблені, стають причиною захворювання на ботулізм.

13:25 24.02.2020