Великодні традиції

Вихованці та вчителі Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ" взяли участь у проєкті:«#ВсеБудеДобре» мистецькому онлайн круїзі «Великодні традиції»

09:07 17.04.2020

Всесвіт нам бентежить мрії...

12 квітня - Міжнародний день польоту  людини в космос.  Учні, батьки та учителі взяли участь у дистанційному заході - космічному каламбурі "Всесвіт нам бентежить мрії..."

13:08 12.04.2020

Всесвітній день здоров'я

07 квітня учні, батьки та вчителі  нашого навчального закладу взяли участь у відео-драйві «Руханка від «А» до «Я» до Всесвітнього дня здоров’я.

09:06 07.04.2020