День Миру

Дата: 22.09.2023 20:53

22 вересня у Сквирському НВК відбувся захід, присвячений Міжнародному дню миру.
 Усі учасники навчально-освітнього процесу, під керівництвом педагога-організатора Василівської Аліни Юріївни, були задіяні у проведенні заходу.
Учениці 9 класу, Кучеренко Анастасія та Колісніченко Діана, допомогли у підготовці та організації свята. Окрасою території школи стали голуби, виготовлені учнями закладу.
Діти 1 - 8 класів виконали вокальну композицію "Дитячими долонями", колектив 5 - 6 класів провели флешмоб "Ми молодь України".
Учасники військово-патріотичної гри("Сокіл") "Джура" , рій "Характерники" взяли участь у піднятті Національного прапора України, а актив учнівського самоврядування  - у виносі 10-ти метрового прапора.
Наймолодші учасники, вихованці дитячого садка запускали повітряні кульки.
У дитячих виступах відчувалися прагнення миру та подяка воїнам, які боронять рідну землю і наближають таку бажану ПЕРЕМОГУ. Свої побажання діти висловили у листах до захисників та захисниць.

Адміністрація закладу щиро дякує усім учасникам заходу за його  організацію та проведення.