Класне свято "100 днів у школі"

Дата: 19.12.2023 19:42

19 грудня вчителька першого класу Майя Глобенко зібрала дітей та батьків у дружньому колі.

Вже сто днів, як першокласники вчаться у школі. За цей час учні навчилися читати, писати, рахувати та дружити.

Сьогодні була посвята першокурсників у "однокашники", бо ще так багато разом "каші треба з'їсти", щоб стати розумними.

Цікавою для всіх була сценка "Два коти", яка дала можливість дітям зрозуміти, що вигідно гарно навчатися, а не лінуватися. Роль котиків зіграли Діденко Назар та Тибулевич Матвій.

Щасливого дитинства і цікавого навчання бажаємо нашим першокласникам!