День рідної мови

Дата: 22.02.2022 19:01

21 лютого 2022 року до Дня рідної мови вчителька української мови та літератури Твардовська Юлія Броніславівна провела з учнями 5 класу мовний турнір з цікавими ігровими етапами: «Правописна селекція», «Далі,далі…», «Знайди відповідник», «Крок до перемоги». Між командами учнів - здорова конкуренція і велике бажання перемогти. Перемогу здобули найсильніші.

Учні десятого класу писали диктант під назвою «Мова єднання», де показали гарні орфографічні та пунктуаційні знання.