Еко-акція "Зроби територію школи ошатною"

Дата: 24.10.2023 18:57

18.10.2023року відбулася шкільна еко-акція "Зроби територію школи ошатною", до якої долучилися всі бажаючі учасники освітнього процесу Сквирського НВК.

Найактивнішими були:

- джури рою “Характерники”, (учні 7го класу): Алексєєнко Кирило, Березівска Тетяна, Буділовський Іван, Єгоров Даша, Крюков Денис, Мартя Ніколь, Осіпчук Маргарита, Постоюк Денис, Ходаківський Максим, (Таня, Ваня, Даша, Максим  є ще й вихованцями гуртка Сквирського ЦДЮТ “Природа рідного краю”);

- учні 7го класу: Затоковенко Олександр, Кротенко Каріна;

- учні 8 класу: Коломієць Віталій, Задніпрянко Владислав, Лисюк Катерина, Сотніченко Аліна, Соколова Олена, Ізотова Богдана, Морофіянець Емін;

- учні 9класу: Гончарук Володимир, Журавльов Дмитро, Сорока Дмитро, Машківський Денис, Юрченко Ярослав, Лозенко Віталій, Іванець Артур, Мартя Владислав,  Козачук Ярослав, Мурашко Нікіта.

Як і має бути у демократичному суспільстві, на рівні з усіма працював і Президент школи Ткаченко Владислав.

А взірцем для дітей були їхні старші наставники: Л.М.Антонян, А.І.Гальчинський, О.О.Гайдучок, В.В.Борисенко.

Дякуємо всім, хто долучився до акції, всім, хто любить нашу школу і хоче, щоб вона була гарною, ошатною, квітучою!

Було посаджено 85 кущів хризантем, 9 кущів будлеї, 4 дерева верби декоративної...