«Ліга дружніх»

Дата: 24.10.2023 18:40

17 та 19 жовтня у Сквирському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5- заклад дошкільної освіти» вчителем фізичної культури В.М.Хомяком було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

Під час гри діти були задіяні у таких модулях: “Панна”, “Баскетбол”, “Волейбол”, “Естафети”, “Дитяча легка атлетика”.

Позитивні емоції, доброзичлива атмосфера панували протягом усього заходу.

Дякуємо В.М.Хомяку за згуртування учнівського колективу, виховання  свідомого ставлення до занять фізичною культурою та ведення здорового способу життя, а також  проведення І етапу «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»

Заступник директора з виховної роботи О.О.Гайдучок

#ЛігаЗдороваУкраїна