День збройних сил України

Дата: 06.12.2023 17:48

6 грудня 2023 у нашому закладі проходили заходи присвячені не лише Дню святого Миколая.

Сьогодні ми відзначали День збройних сил України

Уже другий тиждень у школі триває акція "Зігрій солдата", до якої долучилися і діти, і батьки, і працівники школи. Зібрано теплі речі, продукти швидкого приготування, різні солодощі, ліки і ДИТЯЧІ ЛИСТИ . Сьогодні будемо формувати посилки на фронт.

Наша школа - велика родина, із своїми звичаями і традиціями. І всі знають, родина тоді міцна, коли є взаємопідтримка, взаємовиручка і розуміння. Так і зараз: наші випускники стоять на варті миру, а ми їх підтримуємо морально і матеріально.

У День збройних сил України наші старшокласники мали змогу поспілкуватися з учасником бойових дій, випускником нашої школи. Зустріч організували лідери учнівського самоврядування, учасники військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), джури рою "Характерники" під керівництвом заступника директора з виховної роботи О.О.Гайдучок.

Зустріч проходила у теплій, домашній атмосфері ... та її перервав сигнал тривоги...

Ми віримо в наші збройні сили!!!

Витримки вам, рідні! Сил! Здоров'я!

Повертайтеся ЖИВИМИ до рідного дому!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ГЕРОЯМ СЛАВА !!?