Урок на тему: "Не дай СНІДу шанс"

Дата: 01.12.2023 16:53

1 грудня у Сквирському НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.√5-ЗДО" вчителем основ здоров'я Дерій І.В. з учнями 9 та 11 класів був проведений урок на тему: "Не дай СНІДу шанс". Це символічна дата, адже 1 грудня - це Всесвітній День боротьби з СНІДом.

Школярі повторили інформацію, яку вивчали на уроках біології і основ здоров'я про шляхи передачі хвороби і профілактику, передивились відеоролик на тему:"Що я ще не знаю про ВІЛ/СНІД?", поділились враженнями від перегляду відеоролика, назвали основні правила профілактики даного захворювання. До одягу кожен учень і вчитель прикріпив собі червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом. Учні тим висловили свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий на СНІД або ВІЛ-інфікований.