З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!

Дата: 12.05.2021 16:03

Вогонь дарує людям світло,
Вогонь дарує їм тепло.
Коли б тепло і світло зникли -
Життя б на світі не було.

Вогонь - давній супутник людини. І в минулі часи, і в наш час вогонь нам допомагає.
Але, на жаль, вогонь приносить людям не тільки добро, радість і втіху, а й прикрощі.
Чому ж так буває?
Сьогодні (11 травня) учні другого класу ознайомилися з пам'яткою "Що робити, щоб не виникла пожежа з твоєї вини".
Також переглянули відео "Правила пожежної безпеки для дітей", яке допомогло зрозуміти причини виникнення пожежі та запам'ятати правила, які треба виконувати, щоб запобігти пожежам.
На перерві діти мали можливість пограти в настільну  гру, яка розвиває мислення та  виховує інтерес до професії рятувальника. Розмальовка "Буду пожежником" зацікавила як хлопчиків, так і дівчаток. Учні могли дізнатися, що везе пожежна машина.