Випускний бал

Дата: 30.06.2023 14:47

30 червня 2023 року наш навчальний заклад проводжав  у доросле самостійне життя своїх учнів 11 класу. Першою зі словами привітання  звернулася до всіх присутніх директорка Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.№5-ЗДО" Антонян Людмила Миколаївна.  З цією важливою подією випускників прийшли привітати вчителі та батьки. Вони побажали випускникам знайти свою стежину у житті, бути щасливими та стати гідними громадянами нашої держави, прославляючи рідну школу та рідний край, а також вручили  їм  подяки та  подарунок випускниці, яка в цей день святкувала день народження.
 Уся урочиста частина свята була хвилюючою та зворушливою. А родзинкою свята став традиційний танець – вальс. Вишукані й стильні хлопці та дівчата кружляли у ніжному танку.
Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували на святі.
Щиро бажаємо вам, шановні випускники,  міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому!