День працівників освіти

Дата: 01.10.2021 14:12

01 жовтня, у Сквирському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5-ЗДО» було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем працівників освіти.

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Особливо одинадцятикласники подарували низку приємних сюрпризів та емоцій. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.