День Соборності

Дата: 20.01.2023 14:00

20 січня 2023 року, з метою виховання  національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української  держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, педагог-організатор Дерій І.В. для учнів 8-10 класів Сквирського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст..№5-ЗДО» провела захід  «Україна- соборна держава», приурочену 104 річниці  Акту злуки УНР та ЗУНР.

Школярі на належному рівні підготувались до заходу. Учні дізнались багато нового, цікавого, змогли випробувати свої знання про нашу Батьківщину.