Свято посвяти в п'ятикласники - 2021!

Дата: 01.10.2021 13:35

29 вересня в нашій школі пройшло свято посвяти в п'ятикласники!
В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до нової, більш високої якості, відповідальності, зрілості. У велику шкільну родину середньої та старшої школи влився ще один колектив – тепер уже учнів 5 класу. Саме колектив, бо ці діти дружні, завзяті та працьовиті. В цих дітей попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків. А вчителі разом з батьками, рідними та друзями-школярами мають в цьому допомогти, бо і самі колись бути п’ятикласниками. Свято підготували та провели класний керівник 5 класу Тибулевич Аліна Станіславівна та учні 11 класу.