«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Дата: 18.09.2023 08:32

15.09.2023року разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу та 24 регіонами України, учні Сквирського НВК, дотримуючися карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки, приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Усі учасники навчально-виховного процесу поставилися з відповідальністю до даної акції, кожен клас був активним.

На уроках інформитики під керівництвом учителів, на перервах, вдома було проведено цифрове прибирання . Учнями, учителями, батьками видалялася зайва інформація із гаджетів, що дозволило розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу.

Адміністрація закладу дякує усім учасника акції за активність та небайдужість до навколишнього середовища

#побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine