Урок з протимінної безпеки

Дата: 06.10.2023 06:45

03.10.2023р. з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області, працівниками Білоцерківського РУ  було проведено для учнів Сквирського НВК урок з протимінної безпеки.

У ході заходу дітей ознайомили з правилами поведінки з вибухонебезпечними предметами, розповіли чим відрізняється мінне поле від підозрілої знахідки. Для розуміння різноманітності підступних невідомих предметів було ознайомлено з різними видами саморобних пристроїв, які зазвичай привертають увагу підростаючого покоління.

Учасникам освітнього процесу пояснили, де можна зустріти артилерійський снаряд, мінометну міну, протитанкову міну, а де може ховатись розтяжка. Слухачі отримали інформацію, яка здатна врятувати життя.

Памятайте! Невідомий предмет - не іграшка.

Якщо побачили, телефонуйте 101, 102, або повідомите дорослих!