Квест-гра "У царстві рідної мови "

27 жовтня 2023 року  вчителькою української мови та літератури Юлією Твардовською  було проведено квест-гру "У царстві рідної мови ", приурочену Дню української писемності та мови. Команди змагалися за першість, добре володіючи мовними навичками.

08:49 28.10.2023

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

27 жовтня учні 7го класу, які є учасниками військово-патріотичної гри (“Сокіл”) “Джура”, джури рою “Характерники” організували теплу зустріч із мамою Марією Іванівною та братом Мирославом випускника нашої школи Богдана Васюри.

06:04 28.10.2023

День української писемності та мови

27 жовтня 2023 року в День української писемності та мови здобувачі освіти та педагоги Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 - ЗДО" долучилися до написання радіодиктанту національної єдності "Дороги України". Це гарна можливість перевірити свою грамотність.

05:56 28.10.2023

Вітаємо родину Гарбуза

26 жовтня у Сквирському НВК пройшло веселе, позитивне свято до Дня гарбуза. Головна мета дня – поширювати інформацію про цілющі властивості цього продукту та його цінність для організму.

06:01 27.10.2023

«Ліга дружніх»

17 та 19 жовтня у Сквирському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5- заклад дошкільної освіти» вчителем фізичної культури В.М.Хомяком було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

18:40 24.10.2023

Шкільна акція “Чисте довкілля”

11.10.2023р. на раді лідерів учнівського самоврядування було запропоновано розпочати шкільну акцію “Чисте довкілля”. Внесено пропозицію поставити у нашому закладі ємності для паперу, пластмаси та інших відходів, тобто вчитися сортувати сміття. Та щоп’ятниці робити прибирання шкільної території.

18:28 13.10.2023

Урок на тему підтримки ментального здоров'я та навичок піклування про себе

10 жовтня для учнів 3 класу Сквирського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 - ЗДО" був проведений урок на тему підтримки ментального здоров'я та навичок піклування про себе. Адже дуже важливо виявити ознаки тривожності у дітей, вчасно і правильно зреагувати - вислухати, зрозуміти і підтримати.

07:12 11.10.2023