Знай і вивчай правила дорожнього руху.

Дата: 24.05.2021 06:24

Мчать по наших дорогах різні машини. З кожним роком їх стає усе більше. І всі вони кудись поспішають.
Ідуть по вулиці люди. Ідуть на роботу, в магазин, на прогулянку. Дівчатка і хлопчики поспішають до школи.
Для того, щоб на дорогах було безпечно, всі автомашини, автобуси підкоряються суворим правилам дорожнього руху.
Знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні і всі перехожі: дорослі і діти.
21 травня класний керівник другого класу Глобенко Майя Анатоліївна разом з учнями вивчили і закріпили правила дорожнього руху.